Haziran 2016 tüyosu, stoklarda ramazan bayramı. Bu videoda stok açısından önemli bayramlardan olan ramazan ayını ve bu bayramın stoklar için nasıl ve ne şekilde işlenebileceğine ve nelerın yapılmaması gerektiğine değiniyorum.

Mayıs ayı tüyoları:

Bu yazı aylık tüyoların ikincisi ve umarım umursanıp üzerinde çalışma yapılacak tüyoların ilki. Konumuz ise ilkbahar-yaz. içinde pek çok konu barındıran geiş bir alan olmasına karşın ana konuları ve nisan ayına has bazı konularıda ekleyerek işleyeceğiz. Ayrıca bu ayın tüyolarında fotoğraf-2d-3d olarka ayıtmıyorumzira her kesim için benzer çalışma imkanları ve ögeleri mevcut. O yüzden alan bazında değilde içerik ve fikir bazında anlatacağım.

   Bu yazıyla ilham perisi bölümünün siftahını yapıyoruz, bu yazı aynı zamanda Aylık tüyolar serisinin ilki. Her ay, o ay ile alakalı yada genel konularda satış yapacak konulara yönelik tüyolar paylaşacağız...

Shutterstock'a ait bu tabloda, 2015 yılına ait mevsim bazında en çok aranmış kelimeleri sıralanmıştır.

Alexa rank, üyesi olan sitelerin istatistikıklerini tutan bir sistemdir. Milyonlarca site buraya dahildir.aşağıdaki grafiklerde sitenin toplam sıralamada kacıncı oldugu sol tarafta belirtilmiştir. 

bu sayfadaki örnekler dreamstime sitesinden canlı örneklerdir. belirli aralıklarla güncellenir.

{jcomments off}

ilham alınabilecek örnek çalışmalar